Ubezpieczenia podróżne

Wakacje zimą? Gdzie wyjechać?

Wakacje zimą? Gdzie wyjechać?

Nawet zimą można korzystać ze słońca i wypoczynku. Pojawia się jednak pytanie, gdzie wyjechać? Podpowiadamy!

Wakacje zimą? Gdzie wyjechać?

Trochę egzotyki

Ferie zimowe są idealną okazją do skorzystania ze słońca i egzotycznego wypoczynku. W ostatnim czasie na popularności zyskała Tajlandia – oferuje nam bajeczne wyspy i niecodzienną roślinność, a także orientalne budowle i przepyszne jedzenie. Niepowtarzalny klimat gwarantuje nam niezapomniane przeżycia.

Prawdziwa zima

Dla tych, którzy zdecydowanie bardziej wolą klasyczne, zimowe szaleństwo, polecamy Alpy. Idealne będą stoki, znajdujące się w Austrii – to zachwycające trasy, widoki i moc atrakcji. Alpy to gwarancja prawdziwej, białej zimy, której raczej nie doświadczymy w Polsce.

A może ojczyzna

W Polsce natomiast doświadczymy wielu innych atrakcji. Tutaj mamy do wyboru zimowy Karpacz, urokliwą Szklarską Porębę, Zakopane lub Krynice Zdrój. To idealne miejsca na narty, górskie spacery, a także zwiedzanie i poznawanie lokalnych smaków. 

Odpowiednie ubezpieczenie

Niezależnie od wyboru zimowego kierunku, w pierwszej kolejności, powinniśmy zainwestować w odpowiednie ubezpieczenie wakacyjne. Idealnie wybrane ubezpieczenie to gwarancja profesjonalnego wsparcia.

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł