Nie posiadasz ważnego przeglądu samochodu? Zobacz, jakie wiszą nad tobą konsekwencje

Posiadanie ważnego przeglądu technicznego to obowiązek każdego kierowcy. Jego brak to wiele nieprzyjemności. W takim wypadku grozi nam mandat, a także widok naszego samochodu na lawecie. Czy są jeszcze jakieś konsekwencje?

Czytaj więcej

A może Andora na zimowy sezon?

A może Andora na zimowy sezon?

Andora to niewielkie państwo, leżące w Pirenejach. Jej powierzchnia to jedynie 468 kilometrów kwadratowych. Jednak to jednocześnie bardzo dobre warunki do uprawiania zimowych sportów. Andora utrzymuje się przede wszystkim z turystyki. Sezon trwa jednak cały rok. Co ma do zaoferowania Andora?

Czytaj więcej

Ubezpieczeni na wypadek rezygnacji z wakacji w czasie pandemii

Ubezpieczeni na wypadek rezygnacji z wakacji w czasie pandemii

Pandemia SARS CoV-2 to szczególne okoliczności, w kontekście rezygnacji z wyjazdów. Biorąc pod uwagę sytuacje, obawa i chęć rezygnacji z wyjazdu, jest całkowicie zrozumiała. Są jednak osoby, które wycieczkę wykupiły na długo przed pandemią – nikt nie był w stanie jej przewidzieć. Jak do takiej sytuacji ustosunkowali się ubezpieczyciele?

Czytaj więcej

Ubezpieczeni na wypadek rezygnacji z wakacji - kiedy mamy prawo do zwrotu poniesionych kosztów?

Ubezpieczeni na wypadek rezygnacji z wakacji – kiedy mamy prawo do zwrotu poniesionych kosztów?

Polisa na wypadek rezygnacji z podróży, to punkt, o którym powinni pomyśleć wszyscy, którzy wybierają się na wakacje. Dlaczego? Tylko takie ubezpieczenie jest nas w stanie uchronić przed poniesieniem ogromnych kosztów, na wypadek rezygnacji. W jakich momentach, przysługuje nam prawo do zwrotu poniesionych kosztów? Dowiesz się tego z naszego artykułu. 

Czytaj więcej

A może Zakopane?

Każdy kojarzy Zakopane – to najpopularniejsza i jednocześnie największa miejscowość, otoczona przez Tatry. Miejscowość ta nieustannie przyciąga mnóstwo turystów – niezależnie czy jest to lato, czy zima. Narciarze, zdecydowanie wolą opcję drugą. Zakopane zimą to zimowe szaleństwo, śnieżne zabawy, liczne koncerty i imprezy. Zapraszamy do Zakopanego!

Czytaj więcej

Koronawirus – gdzie się ubezpieczyć?

W obecnych czasach to bardzo ważny temat. Może się zdarzyć, że będziemy musieli udać się do kraju, gdzie koronawirus jest dużym zagrożeniem. W takim momencie maseczka i częsta dezynfekcja rąk nie będzie wystarczająca. Pojawia się więc pytanie gdzie się zabezpieczyć? 

Czytaj więcej