Ubezpieczenia podróżne

A może Zakopane?

Każdy kojarzy Zakopane – to najpopularniejsza i jednocześnie największa miejscowość, otoczona przez Tatry. Miejscowość ta nieustannie przyciąga mnóstwo turystów – niezależnie czy jest to lato, czy zima. Narciarze, zdecydowanie wolą opcję drugą. Zakopane zimą to zimowe szaleństwo, śnieżne zabawy, liczne koncerty i imprezy. Zapraszamy do Zakopanego!

A może Zakopane?

Zakopane nieustannie jest na topie!

Miasto jest uznawane za Polską, zimową stolicę. Może się ono pochwalić mistrzostwami w skokach narciarskich, oraz całą masą zimowych, zawodów sportowych. Miejscowość bije rekordy popularności. Co prawda dojazd nie należy do najprostszych, jednak do Zakopanego dostaniemy się zarówno samochodem, jak i pociągiem. Zakopane to także duża baza noclegowa, stoki i zimowe wypożyczalnie sprzętów. Dlatego właśnie, to miasto przyciąga zarówno turystów z Polski, jak i tych z dalszych zakątków Europy.

Trasy narciarskie zarówno dla zaawansowanych, jak i tych początkujących

W Zakopanem do dyspozycji mamy aż 4 stoki:

  • Polana Szymszkowa 
  • Stacja Narciarska Herenda
  • Centrum Narciarskie Nosal 
  • Gubałówka

Tutaj na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Nie można natomiast zapomnieć o ubezpieczeniu turystycznym, które zdejmuje z głowy zmartwienia dotyczące zdrowia i finansów.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł