Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne dla marki Dacia

Dacia to jedna z takich marek, po którą lubią sięgać nasi rodacy. To ogromne możliwości, które sprawiają, że jazda będzie bezpieczna, a do tego przyjemna. O czym należy pamiętać, szykując się do kupna ubezpieczenia komunikacyjnego, jeżeli chodzi o tą rumuńską markę?

Najtańsze OC 

Biorąc pod uwagę różne pojemności, a także poszczególne modele, to Dacia Sandero wysuwa się na pierwsze miejsce. Zaraz za nią znajduje się Dacia Logan. Dla nich to ceny ubezpieczenia OC kształtują się na poziomie 300zł. Chociaż trzeba wiedzieć, że pozostałe modele marki Dacia nie są aż takie drogie. Kupując samochód tej marki nie trzeba się kierować jedynie ceną ubezpieczenia komunikacyjnego, ale także innymi czynnikami. Dzięki temu uda się wybrać pojazd, który będzie służył przez długi czas rodzinie

AC dla Dacii

Każdy świadomy właściciel pojazdu mechanicznego (nie tylko, jeśli chodzi o Dacie) powinien zdawać sobie sprawę, że przydać się może również AC. Autocasco to ochrona dla kierowcy. Jego cena liczona jest niezależnie od ceny OC. Dlatego nie można kierować się tym, że w towarzystwie ubezpieczeniowym zapłaci się jedyne, wspomniane wyżej 300 zł. Samo AC dla Dacii to koszt 450 zł i więcej. Wszystko zależne jest od tego, jaki dokładnie zakres ochrony zostanie wybrany przez właściciela. Warto poprosić o przygotowanie indywidualnej wyceny. Przy tej okazji można rozważyć, czy dobrym pomysłem będzie zakup polisy AC i OC w pakiecie. Można do nich dołączyć także pakiet NNW i Assistance, jeżeli ktoś chce czuć się pewniej na drodze.

 

Podobne wpisy:

Ubezpieczenie auta na angielskich tablicach w Polsce

OC na miesiąc

Ubezpieczenie OC na raty

OC dla młodego kierowcy

Kalkulator OC

Jazda po alkoholu a przestępstwo

NNW dla turystów

Na wakacje samochodem? Musisz się odpowiednio przygotować!

AC dla starszego samochodu?

Zagraniczne wakacje bez ubezpieczenia

Ochrona zniżki OC

Czy ubezpieczenie turystyczne jest koniecznością?

Czym jest OC i AC?

Wypoczynek w Chorwacji – jakie ubezpieczenie będzie najlepsze?

Co wchodzi w skład ubezpieczenia OC?

Poprzedni artykułNastępny artykuł