Ubezpieczenia komunikacyjne

Punkta – wszystko co musisz wiedzieć o tej porównywarce OC

Punkta - wszystko co musisz wiedzieć o tej porównywarce OC

Na rynku istnieje bardzo dużo firm ubezpieczeniowych, w związku z czym, szukając polisy, nie wiadomo, której zaufać. Dlatego dużą popularność zyskały serwisy, które umożliwiły błyskawiczne znalezienie  idealnej opcji, w dobrej cenie. Dzisiaj na tapecie serwis Punkta!

Punkta - wszystko co musisz wiedzieć o tej porównywarce OC

Ubezpieczenie OC to obowiązek każdego polskiego kierowcy. Natomiast jego koszta są dosyć wysokie. W związku z czym, kierowcy szukają jak najkorzystniejszych rozwiązań z  kompleksową ochroną. Niezbędne do tego stały się porównywarki ubezpieczeń. Jedna z nich to Punkta. Jak działa?

Punkta

Punkta to wcześniejsze mfind.pl. To tzw. multiagencja ubezpieczeniowa, która na polskim rynku istnieje już od roku 2015. Przeglądarka pozwala na znalezienie polis różnego rodzaju – w tym zdrowotnych, komunikacyjnych, nieruchomościowych, oraz turystycznych. Na stronie jest możliwa konsultacja telefoniczna, oraz wypełnienie odpowiedniego formularza. Z serwisem Punkta współpracują różne firmy ubezpieczeniowe, w tym nawet te znane, jak np. AXA, PZU, Aviva, Direct, Link4 i Generali. Główna funkcja na stronie to  porównywarka OC – dzięki niej możliwe staje się znalezienie najkorzystniejszego ubezpieczenia samochodu. Inteligentny panel pozwala także na wyszukanie ubezpieczenie AC. Kalkulator OC błyskawicznie oblicza wysokość składki w danej firmie. Zestawienie, które się pojawia, pozwala na błyskawiczne i bezproblemowe  przeanalizowanie dostępnych ofert, a następnie wybór najlepszej.

Na plus wyszukiwarki działa duża przejrzystość strony i łatwość w jej obsłudze. Z kolei minus to czasochłonność – wypełnianie formularza, a następnie wybór oferty.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł