Ubezpieczenia podróżne

Livingo na zimowe szaleństwa

Livingo na zimowe szaleństwa

Livingo to absolutna mekka narciarska, to doskonale przystosowany, włoski kurort, znajdujący się aż 1809 m n.p.m. To 31 wyciągów oraz 115 kilometrów tras. Livigno to najlepszy wybór!

Livingo na zimowe szaleństwa

Livingo uznawany jest za jeden z najpiękniejszych kurortów narciarskich na świecie. Dlaczego? To przede wszystkim masa wyciągów, najlepsze trasy, włoskie jedzenie oraz komfortowe noclegi i luksusowe warunki.

Życie w Livigno

Livingo to najmodniejszym zimowym ośrodek, który nie jest najtańszy. Pomimo tego, przyciąga ludzi z całego świata. W szczycie sezonu dwie osoby, za tygodniowy wypoczynek w apartamencie zapłacą ok. 7000 zł. Nieco niższe ceny będą w mniej prestiżowych hotelach – tutaj tygodniowe koszta dla dwóch osób, to ok. 3 000. Natomiast, wybierając miejsca nieco oddalone od miasta, ceny będą znacznie niższe.

Trasy w Livigno

Na miejscu czeka na nas aż 11 wyciągów orczykowych, 6 gondolowych oraz 14 krzesełkowych. Jednak całodniowy skipass kosztuje ok. 50 euro za jedną osobę.

Narciarskie wyjazdy sprzyjają wypadkom i kontuzjom – w związku z czym niezbędne będzie ubezpieczenie na narty. Powinno ono przede wszystkim obejmować wypadki na stokach narciarskich.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł