Ubezpieczenia podróżne

Narty z dziećmi we Włoszech

Narty z dziećmi we Włoszech

Przed nami okres zimowy, a ten nierozerwalnie wiąże się z zimowym urlopem! Jest on szczególnie atrakcyjny dla dzieci, które wyczekują zimowego szaleństwa przez cały rok. Natomiast dla rodziców to podstawowe pytanie – gdzie zabrać swoje pociechy na wypoczynek? Dziś podpowiadamy!

Narty z dziećmi we Włoszech

Gdzie się udać na ferie z dziećmi?

Dzieciaki są niezwykle wymagające, potrzebują nieustannej atencji – no chyba, że zabierzemy je w miejsca pełne atrakcji, które zaspokoją ich ciekawość i chęć zabawy.

Włochy przyciągają niesamowitym klimatem, jedynym w swoim rodzaju jedzeniem i dobrymi górskimi stokami, w związku z czym zima to odpowiedni moment na udanie się na rodzinny urlop. Na jakie miejsce się zdecydować?

  • Val di Sole – to tzw. dolina słońca – a co za tym idzie, gwarancja pięknej pogody. To także duża ilość tras – tych idealnie przystosowanych dla najmłodszych! 
  • Folgaria – to kolejny ośrodek, który oferuje liczne stoki narciarskie. Każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie. Kronplatz to nowoczesny region, bogaty w łatwe trasy dla dzieciaków.

Przygotowanie do wyjazdu we Włoszech

Poza wykupieniem wycieczki, odpowiedniego sprzętu i stroju, należy mieć przede wszystkim na uwadze odpowiednią polisę turystyczną. Jest ona niezbędna, aby uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi wypadkami. Bezpieczeństwo przede wszystkim – Twoje i Twoich dzieciaków!

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł