Ubezpieczenia podróżne

Zimowe szaleństwa w Świeradowie Zdrój?

Zimowe szaleństwa w Świeradowie Zdrój?

A może zimowe szaleństw w Polsce? Wyborem, który polecamy jest Świeradów Zdrój! To świetne rozwiązanie dla rodzin, paczki znajomych i zakochanych par. Na jakie atrakcje możemy liczyć wybierając się do Świeradowa Zdrój?

Zimowe szaleństwa w Świeradowie Zdrój?

Miasto położone jest przy granicy Czech oraz Niemiec, w związku z czym to idealna baza wypadowa do zwiedzania Karkonoszy! Poza zimowym szaleństwem, miejscowość ma do zaoferowania sporo atrakcji. Kolej gondolowa przeniesie nas na sam szczyt Izerskich Stóg. To aż 2,5 km wspaniałej trasy!

Narty w Świeradów Zdrój

W Świeradowie znajdziemy aż 7 wyciągów narciarskich. Największy to ten z gondolową koleją. Dostępne są również mniejsze. Najważniejsze z nich to:

  • Kamieniec – długość 460 m.
  • Izery – długość 530 m. 
  • Barbara – długość 150 m.

Świeradów Zdrój nie może się pochwalić rozbudowaną ofertą dla narciarzy i snowboardzistów. Jednak z racji na bliskość z Czechami, to kwestia chwili, by udać się na stok za granicę. W tym wypadku jednak niezbędna będzie alternatywna polisa ubezpieczeniowa – koszt ubezpieczenia to zaledwie kilka złotych dziennie, a jednocześnie ochrona i możliwość prywatnej opieki.

Noclegi w Świeradowie Zdrój

Miasto to oferuje naprawdę duży wybór oferty noclegowej. Co więcej – w bardzo przystępnych i korzystnych cenach. Dla pary, tygodniowy pobyt w luksusowym apartamencie, to koszt ok. od 1200 złotych. To co? Zima w Świeradowie Zdrój?

Poprzedni artykułNastępny artykuł